Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Skaityti

Prekės apmokėjimas

Stipinas.lt prekių apmokėjimo būdai

 

1. Apmokėjimas grynaisiais atsiimant STIPINAS.LT išdavimo taške.

Pasirinkus apmokėjimo būda Grynaisiais, kai prekes atsiimate mūsų parduotuvėje STIPINAS.LT išdavimo taške Klaipėdoje. Jums atsiėmimo metu bus paruošta PVM sąskaita faktūra ir pinigų priėmimo kvitas, kurį turėsite pasirašyti. Pinigų priėmimo kvito kopiją ir PVM sąskaita faktūrą saugokite, kadangi, norint grąžinti prekę ar pastebėjus jos broką, jie yra vienintelis įrodymas, jog jūs pirkote šią prekę. Grynųjų paėmimo paslauga parduotuvėje STIPINAS.LT išdavimo taške Klaipėdoje  yra nemokama.

 

2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu

Pasirinkus apmokėjimo būda Grynaisiais, kai prekės pristatomos jums į namus, jūs įsipareigojate sumokėti kurjeriui pinigus už prekes, jų pristatymo metu. Būkite pasiruošęs tikslią pinigų sumą už prekes. Kurjeris neatiduos jums prekių, kol jų neapmokėsite. Apmokėjimo metu, jūs turėsite kurjeriui nurodyti savo Vardą Pavardę, bei pasirašyti. Už grynųjų paėmimą, pristatant kurjeriu, imamas 2€ mokestis.


3. Apmokėjimas bankiniu pavedimu

Pasirinkus apmokėjimo būda Bankiniu pavedimu, jūs, užbaigę užsakymą, į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite rekvizitus, kuriais reikės apmokėti už prekes. Užsakymo apmokėjimo suma yra nurodyta "Iš viso" laukelyje. Šiame laukelyje yra susumuotos visos jūsų pasirinktų prekių kainos, pristatymo mokestis (jei jis yra), mokestis už grynųjų priėmimą (jei jis yra). Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Stipinas.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Kornelijaus Kasiliausko individuali veikla
A/S:  
LT763500010002707584
Bankas: UAB „Paysera LT“
SWIFT: 
EVIULT21XXX
Mokėjimo paskirtis: Nurodykite užsakymo numerį
Įmokos kodas: Nurodykite užsakymo numerį.